Dana 6. aprila u našoj školi održana je akcija dobrovoljnog darivanja krvi, koja je i ove godine okupila veliki broj učenika spremnih da svojim humanim gestom pomognu drugima. Ova aktivnost još jednom je pokazala visok stepen svijesti naših učenika o važnosti solidarnosti, humanosti i brige za zajednicu.
Kao i prethodnih godina, učenici su iskazali izuzetnu plemenitost, odgovornost i dobrotu. Ukupno 58 učenika odazvalo se akciji i darovalo krv, čime su dali nemjerljiv doprinos u spašavanju ljudskih života i pokazali da i mladi mogu biti važan oslonac društva.

Ponosni smo na njihovu humanost i spremnost da učine dobro djelo, te vjerujemo da će i buduće slične akcije biti jednako uspješne i inspirativne za cijelu školsku zajednicu.

