Start arrow Aktuelnosti arrow Dan škole - Otvoren novi multimedijalni kabinet

Slika iz Galerije


 

 

 

 

Google pretraga

PREPORUKA


Posjetite portal svih škola Kantona Sarajevo!

modifikacija

Ova stranica je zadnji put modifikovana-updateovana:- 18 October 2017, 8:33

OPCIJE

  Dodaj u favorite
  Napravi kao Početnu
  Štampaj stranicu
Dan škole - Otvoren novi multimedijalni kabinet PDF Ispis E-mail
Povodom 17. maja - Dana Mješovite srednje elektrotehničke škole i svjetskog dana telekomunikacija, u prostorijama naše škole, u petak 16. maja održana je svečanost na kojoj se upriličeno otvaranje najmodernijeg multimedijalnog kabineta. Svečanosti otvaranja su prisutvovali brojni gosti i ugledne zvanice, kao i nastavnici i učenici naše škole.
Kabinet su svečano otvorili direktor škole Fahrudin Alihodžić i ministar obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo Safet Kešo. Tom prilikom se ministar Kešo zahvalio direktoru i radnicima škole na ukazanoj časti i napomenuo da je ovo treći kabinet u godini dana koji on otvara u našoj školi. Dodao je da posebno treba odati poštovanje tome što je škola i ovaj kabinet opremila sopstvenim sredstvima.
Kabinet je opremljen sa 25 najmodernijih računara (24 učenička i 1 server za profesora) koji su svi uvezani u mrežu i konektovani na internet. Tu je i najmodernija elektronska interaktivna tabla, projektor, razglas... Kabinet omogućava jedan sasvim novi pristup nastavi, tako da naša škola i na taj način hvata korak sa savremenim tehnologijama. Slike sa otvaranja ovog kabineta možete pogledati ovdje.
Svečanost su uljepšali i nastupi sekcija naše škole. A na putu do ovog kabineta izloženi su likovni i fotografski radovi učenika škole. Ispred samog kabineta posjetiocu su mogli da se upoznaju i sa novim zaštitinim znakom ove škole - robotima EsBot (skraćenica izvedena od riječi Elektrotehnička skola i Robot)
Pored toga, u školi su organizovane i razne manifestacije povodom dana naše škole, kao što je turnir u malom nogometu, likovna radionica..
Povodom 17. maja - Dana Mješovite srednje elektrotehničke škole i svjetskog dana telekomunikacija, u prostorijama naše škole, u petak 16. maja održana je svečanost na kojoj se upriličeno otvaranje najmodernijeg multimedijalnog kabineta. Svečanosti otvaranja su prisutvovali brojni gosti i ugledne zvanice, kao i nastavnici i učenici naše škole. Kabinet su svečano otvorili direktor škole Fahrudin Alihodžić i ministar obrazovanja i nauke Kantona Sarajevo Safet Kešo. Tom prilikom se ministar Kešo zahvalio direktoru i radnicima škole na ukazanoj časti i napomenuo da je ovo treći kabinet u godini dana koji on otvara u našoj školi. Dodao je da posebno treba odati poštovanje tome što je škola i ovaj kabinet opremila sopstvenim sredstvima.
Kabinet je opremljen sa 25 najmodernijih računara (24 učenička i 1 server za profesora) koji su svi uvezani u mrežu i konektovani na internet. Tu je i najmodernija elektronska interaktivna tabla, projektor, razglas... Kabinet omogućava jedan sasvim novi pristup nastavi, tako da naša škola i na taj način hvata korak sa savremenim tehnologijama. Slike sa otvaranja ovog kabineta možete pogledati ovdje.
Svečanost su uljepšali i nastupi sekcija naše škole.
Pored toga, u školi su organizovane i razne manifestacije povodom dana naše škole, kao što je turnir u malom nogometu, likovna radionica..
 
« Prethodna   Sljedeća »
English Arabic Croatian Danish French German Italian Portuguese Russian Spanish Serbian Slovenian Turkish
 
Četvrtak
Oktobar
2017
19
 

Školski časopis

Trenutno na stranici

© 2017 Srednja Elektrotehnička Škola Sarajevo